среда, 16 ноября 2016 г.

Одіозний УБОЗівець Микола Немцов тепер на залізниці


Пройшло декілька місяців з того часу, коли були оголошені результати відкритого конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Укрзалізниці. На всіх шпальтах друкованих і інтернетвидань, і не лише в Україні, голосно оговорювали перемогу Войцеха Бальчуна, якого конкурсна комісія обрала з поміж понад 30 претендентів.

Більшість експертів в цілому вітали такий вибір конкурсної комісії, адже пан Бальчун має досить вагомі досягнення в сфері реформування та управління великих компаній. Для ефективної роботи новопризначеного менеджера були створені практично всі умови, особливо в питаннях підбору команди. Маючи по суті карт-бланш в питаннях підбору персоналу новоспечений керівник Укрзалізниці мав всі шанси вичистити всі залізничні станції і депо від корупції та розкрадань, чим повторити знаменитий подвиг епічного героя Геркулеса з очисткою стаєнь від усілякого бруду.

Але останні кадрові призначення дають підстави говорити про явні промахи в питаннях підбору кадрів. Справа у тому, що з приходом Бальчуна в Укрзалізницю на посаду заступника одного з департаментів цієї державної компанії призначили доволі цікавого персонажа, а саме — Немцова Миколу Миколайовича (на фото він ще підполковник). Для більшості громадян це прізвище невідоме, але у Чернівецькій області та Івано-Франківській областях, практично кожен пам’ятає «подвиги» начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернівецькій області.

Палітра його «професійної» діяльності на посаді начальника УБОЗ в Чернівецькій області охоплює: кришування збуту наркотиків; кришування збуту контрафактної горілки; кришування ігорного бізнесу; фришування контрабанди цигарок та алкоголю; сприяння незаконному переміщенню товарів через митний кордон без сплати відповідних податків та зборів; спускання на гальмах розслідувань випадків залякування та побиття відомих у регіоні громадських діячів та активістів.

Серед резонансних справ, які доволі красномовно характеризують колишнього начальника УБОЗ в Чернівецькій області Нємцова спадає на думку стара справа про дивне побиття і пограбування оперативників УБОЗ Чернівецької області групою молодих людей, які після побиття, чомусь самі викликали міліцію, яка їх і затримала. Один з «нападників» на той час був неповнолітнім і під час нападу отримав два вогнепальні поранення. За версією слідства оперативники УБОЗ були абсолютно тверезими, чемно представились, показали посвідчення, при цьому не були на підпитку, але молодики не припинили бійку і з корисливих мотивів напали на правоохоронців.

Разом з тим, щоб зам’яти цю справу Нємцов доклав чимало зусиль, оскільки оперативники на той момент були п’яні і фактично спровокували бійку під час якої застосували зброю та поранили неповнолітнього. Яка ганьба! Треба захищати «честь» мундиру! І став Немцов захищати… Шляхом підкупу та залякування свідків молоді люди, які фактично стали потерпілими від незаконних дій п’яних співробітників УБОЗ, за наслідками «слідства» перетворились на обвинувачених, а оперативники стали потерпілими, і на момент інциденту абсолютно тверезими ( бо як сказав в інтерв’ю пан Немцов «…його оперативники не вживають спиртних напоїв, а при виконанні тим більше…»). Щоправда цих оперативників потім швиденько звільнили з органів. Хлопці отримали судимості і тавро на все життя. Але честь мундиру Немцов відстояв!

У справі 2015 року про напад на громадського діяча Ігоря Жижияна (який був серед організаторів пікету проти «донецького призначення» новим керівникм буковинської міліції Сергія Пілігріма) начальник обласного УБОЗу Микола Нємцов теж намагався маніпулювати слідством для отримання власних дивідендів, які б допомогли йому втриматись у правоохоронній системі. Ходили навіть розмови серед правоохоронців, що саме Нємцов замовив побиття Жижияна з метою дискредитації (в народі це називають підставою) новопризначеного керівника обласної міліції.

Серед майже невинних інцидентів, які також красномовно говорять про особисті риси Нємцова згадаю і інцидент, коли екіпаж ДАЇ мав нахабство зупинити п’яного як чіп начальника УБОЗ в Чернівецькій області Нємцова М.М., але останній, як справжній офіцер не дав принизити п’яну честь мундиру, не здався інспектрам ДАЇ (забагато для них честі затримувати цілого полковника), а вихопив табельну зброю і з погрозами залишив місце пригоди (щоправда ця пригода тягне на статтю з особливої частини Кримінального кодексу України). Думаю не варто розповідати, що згідно останніх декларацій, цей, вже колишній правоохоронець, а нині працівник Укрзалізниці, бідний як церковна миша.

Щоправда ця «миша» полюбляє відпочивати за кордоном і не соромиться викладати світлини з відпочинку у соцмережах. Але навіщо Бальчуну, який декларує тотальну боротьбу з корупцією у ввіреному йому підприємстві, призначати колишнього УБОЗівця Немцова, який, очевидно, має не «зовсім» однозначну репутацію, на посаду в Укрзалізницю? Можливо Немцов має глибокі знання в галузі управління державними компаніями, особливо в напрямку залізничних перевезень? Зовсім ні! Чи, можливо, його призначили саме для реалізації плану керівника Укрзалізниці щодо подолання корупції та розкрадань на залізниці? Нажаль, відповіді на ці запитання говорять про інше, адже з корупцією у відомстві ситуація сумна, а в напрямку крадіжок на залізниці – іще гірша.

На підтвердження цих слів достатньо лише п’ять хвилин поговорити з зернотрейдерами, які користуються послугами залізниці. За подання вагонів необхідно «подякувати», за вчасне прибирання завантажених вагонів за межі елеваторів треба «помастити», або потім залізниця виставить величезний рахунок, хоча сама не вчасно обробила відповідну заявку підприємства. А про масштабні крадіжки зернових, особливо олійних культур, вже й годі казати. І нікому нема діла, що з вагона вивантажать під дві тони насіння ( збитки для Укрзалізниці, яка відповідає за вантаж, понад 15000 грн з одного вагона, і таке діється по всій Україні).

Можна подумати, що особливої погоди Нємцов в Укрзалізниці не зробить, але це не так. Останні події на залізниці дають підстави говорити, що ця одіозна фігура все ж каламутить воду. Злочинність на залізниці мала б зменшуватись, а виходить зовсім навпаки. Очевидно, що пану Нємцову все ж вдалося скористатись своїм «безцінним» досвідом, здобутим на правоохоронній ниві, і впорядкувати питання збагачення за рахунок Укрзалізниці на більш якісний та професійний рівень, підтягнувши знайомі з попереднього місця роботи кримінальні елементи.

Ураховуючи вище зазначене, виникає абсолютно логічне запитання, навіщо був призначений колишній УБОЗівець Немцов, адже його профпридатність викликає чимало запитань? А відповідь тут доволі проста. Серед найближчого оточення одіозного керівника Укрзалізниці ходять чутки, що останній, серед іншого, полюбляє проводити довгі вечори в далечині від рідної домівки не лише під кайфом (він же справжній рокер), але й в товаристві кількох нічних метеликів. Немцов М.М. має чималі контакти з кримінальним світом, налагодив на колишній службі, і постачає новопризначеному керівнику Укрзалізниці Бальчуну те, без чого останній не зіграє рок-н-рол на залізниці – СЕКС та НАРКОТИКИ.

Такий собі взаємовигідний тандем. Один підлеглий постачає керівнику повій та порошок, натомість керівник заплющує очі на незаконну діяльність підлеглого. Але справедливості заради необхідно зазначити, що рекомендував Бальчуну призначити в Укрзалізницю безпосередньо Міністр інфраструктури України Омелян В.В. (фото внизу ліворуч), а курує незаконну діяльність пана Немцова заступник Міністра інфраструктури України Лавренюк Ю.Ф. (фото внизу праворуч) Очевидно, що з такими кадрами відомий та успішний польський менеджер зможе дійсно перемогти стару корупційну систему в сфері залізничних перевезень та успішно побудує, можливо і не усвідомлюючи під кайфом, нову, ще ефективнішу систему збагачення за рахунок Укрзалізниці.

Письмо в редакцию

Источник: Главкор

Комментариев нет:

Отправить комментарий