суббота, 12 ноября 2016 г.

"Дякую, солдате!": Стартував флешмоб на підтримку українських воїнів (ВІДЕО)


У Facebook стартував неймовірно патріотичний та проникливий флешмоб для підтримки наших військових. Всі охочі розміщують слова подяки із тегом #дякуюсолдате. Акція розпочалася із мешканців Києва, які зняли відео із думкам випадкових перехожих про "тих, хто захищає цей світ від ворожої артилерії".

До емоційного флешмобу доєдналось Міноборони та опублікувало ролик, на якому прості українці дякують воїнам за захист від війни.

"Подякувати військових захотіло так багато людей, що ми не знали, як усіх їх вмістити в один ролик. Пара з Луганську, яка втекла від "руського міру", зі сльозами на очах говорила і говорила про те, наскільки важливий для них подвиг ЗСУ. Дівчина з Маріуполя, що дякує батальйону "Азов". Волонтер з Харкова. Україномовні, російськомовні, діти, батьки, пенсіонери, підлітки, адвокати, майстри тату, менеджери, скейтери, жінки, чоловіки", – поділився ідейний автор відео та флешмобу.Джерело: Радіо 24

Редакція нашого блогу приєднується до слів подяки, які адресовані нашим відважним воїнам. Дякую, солдате! Слава Україні та її Героям!

Комментариев нет:

Отправить комментарий